Напрямки клініки
Консультації для дорослих Консультації для дітей
Інструментальна діагностика Лабораторна діагностика Амбулаторне лікування
Вакцинація
Медична сертифікація льотного складу Хірургія одного дня
Косметологія
Дієтологія
Акції
Статті та публікації
Діагноз - з краплі крові Діагноз - з краплі крові Поява в аптеках США апаратів для здачі крові від компанії «Theranos» спричинила справжню революцію в лабораторній діагностиці!
Докладніше
Безсмертя вже близько? Безсмертя вже близько? Як було б здорово жити років 200?! Але хоча середній вік жителя Землі потроху зростає, про супердовге життя годі й казати. Тим часом італійський вчений Фернандо Боер з'ясував, що морська мешканка Turritopsis nutricula, або безсмертна медуза, повністю заслуговує своє прізвисько.
Докладніше
Комп'ютер, що передбачає смерть! Комп'ютер, що передбачає смерть! Дивовижна електронна машина почала працювати в лікарні Бостона (США). Вона допомагає ставити діагноз, пророкує хід хвороби і може передбачити недуги, які з'являться у пацієнта в майбутньому.
Докладніше
Гомеопатія марна Гомеопатія марна Ось уже 200 років, нарівні з традиційними ліками, використовуються гомеопатичні засоби, які містять мінімальну концентрацію діючої речовини. Співробітники медичної національної ради з охорони здоров'я Австралії (NHMRC) провели аналіз 225 досліджень, присвячених ефективності гомеопатії в лікуванні 68 різних захворювань: мігрені, астми, малярії, опіків, ГРВІ, шкірних патологій та ін. Висновки приголомшили..
Докладніше
Очам потрібне світло Очам потрібне світло Європу і США буквально захлеснула епідемія короткозорості серед підлітків. Причину цієї офтальмологічної катастрофи вчені донедавна вбачали у звичці проводити багато часу перед моніторами різних електронних пристроїв. Але несподівано з'ясувалося, що ні гаджети, ні генетика не є вирішальними факторами розвитку короткозорості - проблема виникає через нестачу денного світла!
Докладніше

Новости 1 - 5 з 967
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | Наст. | Кінець
Назад