Направления клиники
Консультации для взрослых Консультации для детей
Инструментальная диагностика Лабораторная диагностика Амбулаторное лечение
Косметология
Диетология Вакцинация
Хирургия одного дня
Акции
Геморрой за раз долой! Лечение геморроя технологией THD (трансанальная геморроидальная деартериализация) за 8 620 грн. 
Подробнее
Лечение храпа! Радиоволновая увулопалатопластика в хирургии одного дня - за 1 560 грн.
Подробнее
PRP-терапия Инновационный метод лечения последствий травм, воспалительных и дистрофических заболеваний всего за 700 грн!
Подробнее
RSS

Публикации


Криза струнких ніжок
Надвечір ваші ніжки відмовляються приймати рідні капці – не той, мовляв, розмір? Проблема напевне в набряках. І це не така проста й безневинна річ, як може здатися.
Забіг сперматозоїдів: кого дискваліфікують?
У здорового чоловіка щодня утворюється близько 200 мільйонів сперматозоїдів, половина з яких – порожні бульбашки. Решта хоч і вправні бійці, але дійти до фінішу зможуть не всі. Чому?
50 відтінків зеленого
Бежевий, білий, жовтий, зелений… Ні, це не трендова палітра фешн-індустрії, це колір слизу, що під час застуди тече з носа. Найнебезпечніший – зелений. Звідки забарвлення?
Удар по основному інстинкту
Якщо вже генітальному герпесу пощастило захопити нову територію, він квапитися не буде. Вірус терпляче вичікуватиме слушного моменту, аби завдати удару. Доведеться оволодіти мистецтвом контрудару й дати нахабі відсіч.

Грижа: біч чоловіків
Дефект черевної стінки трапляється майже у третини чоловіків, що, звісно, дуже прикро. До речі, в жінок у зв’язку з особливостями будови ця проблема практично відсутня. Тож розберемося з чоловіками.
Від себе не втечеш
Рух за здоровий спосіб життя шириться й міцнішає. І дехто почувається вже досить дужим, аби подолати марафон. Але що на це скаже лікар?
Рейд невловимих
Їх важко побачити і майже неможливо зловити. Вони не літають, однак бігають незгірш за секретних агентів на завданні. Щоправда, їхніх послуг ніхто не замовляє. Та ці міні-створіння приходять без запрошення. Як виявити їх присутність і швидко позбутися?

7 важливих фактів про олії
Використання різних рослинних олій і вишуканих заправок на їх основі дасть можливість урізноманітнити меню та забезпечити організм корисними речовинами.
Зіркова хвороба
Зірки у небі – привід милуватися. Зірочки на щоках – замислитися. Бо тоненькі судинні розгалуження можуть бути нічим іншим, як куперозом. Хто цей сумнівний знайомець? 
D3-ефекти
Вісім із десяти жінок після 40 відчувають на собі негативні наслідки нестачі «сонячного» вітаміну. Тим часом дефіцит саме цієї речовини може добряче попсувати життя в період менопаузи. Як надолужити втрати?

Новости клиники 1 - 10 из 386
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | След. | Конец Все
Назад
Интернет-службы
Новости медицины
Опросы
  1. Какая информация Вам наиболее интересна?