Направления клиники
Консультации для взрослых Консультации для детей
Инструментальная диагностика Лабораторная диагностика Амбулаторное лечение
Косметология
Диетология Вакцинация
Хирургия одного дня
Акции
Геморрой за раз долой! Лечение геморроя технологией THD (трансанальная геморроидальная деартериализация) за 8 620 грн. 
Подробнее
Лечение храпа! Радиоволновая увулопалатопластика в хирургии одного дня - за 1 560 грн.
Подробнее
PRP-терапия Инновационный метод лечения последствий травм, воспалительных и дистрофических заболеваний всего за 700 грн!
Подробнее
RSS


Реальне розвантаження
Шампанське випито, ліричні герої стоять серед розсипаного конфеті й замислюються над непевністю майбутнього… У результаті новорічні бенкети переростають у різдвяні та тривають тижнями. Ясна річ, що на користь вони не йдуть. Тож найкращим рішенням після щедрих застіль стає перепочинок: лайт-меню та правильний питний режим. 
Атака молюсків
Контагіозний молюск – хвороба оригінальна. І не тільки через те, що назва натякає на морський делікатес, яким тут і не пахне, а й тому, що без бою він не здається.
Очна ставка: телевізор VS смартфон
Найкращий друг сучасної дитини – смартфон. Із ним дітлахи лягають і прокидаються. Як убезпечити дружбу, знають фахівці.
Жіночі ритми: хто керує?
Із появою смартфонів і спеціальних застосунків відстежування менструального циклу стало справою необтяжливою. А про те, чому це дуже важливо – не зайве нагадати.
Війна грибів
Людина незабаром навчиться будувати саму себе від голови до ніг на 3D-принтері, а от упоратися з грибками, які лізуть туди, куди їх не просять, виходить не завжди. Але й на них є управа!
Пульс на моніторі
Сучасні бігові доріжки чи велотренажери не тільки підрахують частоту серцевих скорочень, а й підкажуть, чи все в нормі. Чудово! Тільки буває, що самопочуття відмінне, а пристрій б’є тривогу. Що не так?
Смикається око? 5 причин нервового тику
Око, що поза вашою волею підморгує оточуючим, у 99 % випадків свідчить про пустощі нервової системи. Однак є й інші причини. Які? 
Пристрасті за принадами
Жіночі принади – мішень, у яку цілять не лише чоловічі погляди, а й гормональні порушення, стреси, травми. Аби результат їх втручання не завдав клопоту, треба знати, де шукати захисту.
Єті чи не єті?
Густий волосяний покрив на людському тілі був актуальним у давнину, та часи полювання на мамонтів уже давно минули. То чому в сучасних чоловіків лишилася зайва рослинність?
Чого бояться чоловіки?
Вона підкрадається тишком-нишком, поступово збільшуючи кількість позачергових візитів до вбиральні, особливо нічних, до непристойної цифри. Аденома здатна нагнати страх на будь-кого. То що робити?

Новости клиники 1 - 10 из 492
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | След. | Конец Все
Назад
Интернет-службы
Новости медицины
Опросы
  1. Какая информация Вам наиболее интересна?