Направления клиники
Консультации для взрослых Консультации для детей
Инструментальная диагностика Лабораторная диагностика Амбулаторное лечение
Косметология
Диетология Вакцинация
Хирургия одного дня
Акции
Геморрой за раз долой! Лечение геморроя технологией THD (трансанальная геморроидальная деартериализация) за 8 620 грн. 
Подробнее
Лечение храпа! Радиоволновая увулопалатопластика в хирургии одного дня - за 1 560 грн.
Подробнее
PRP-терапия Инновационный метод лечения последствий травм, воспалительных и дистрофических заболеваний всего за 700 грн!
Подробнее
Статьи и публикации 
П’ять причин завітати до уролога
Ходити до лікарів – справа не чоловіча. А чекапи взагалі вигадали боягузи. Справжні чоловіки добровільно віддадуть себе на поталу білим халатам хіба що у стані глибокої коми. Особливо коли йдеться про спеціалістів нижньої половини тіла… А тепер серйозно – про те, як зберегти чоловіче здоров’я і з яких нагод варто відвідати спеціаліста. Серед них…
Подробнее
Природжені вбивці на сторожі здоров'я
Людство активно протидіє бактеріям, а мікроорганізми не менш активно пристосовуються до зброї проти них. Чи настане кінець ери антибіотиків, залежить не так від учених, як від нас з вами.
Подробнее
"Життя варте того, аби за нього боротися"
Про фах лікаря Наталія ПРОЦИК мріяла ще з дитинства. Й хоча вибір спеціалізації «онкологія» був значною мірою випадковим, у цій надскладній галузі медицини працює уже 18 років, утримуючи в пріоритеті такі напрями, як мамологія і доброякісні та злоякісні новоутворення шкіри.
Подробнее
«Не можна йти за модою у призначенні ліків»
Бути чоловічим лікарем – означає постійно мати справу з делікатними моментами у житті представників сильної статі. Однак Олександр ПЕРШУКОВ не боїться труднощів. Його впевненість підкріплена незліченною кількістю годин, проведених у медичній бібліотеці та за хірургічним столом. І це не єдині складові віртуозної лікарської майстерності.
Подробнее
«Якщо лікар припиняє навчання, він умить стає схожим на динозавра» У юні роки наш сьогоднішній співрозмовник мріяв бути археологом, та професійне визнання чекало на нього не у глибині розкопів, а у сфері медицини. Досягнувши висот у майстерності хірурга, лікар зберіг любов до історичної науки… Втім, хоч би про яку галузь знань йшлося, він переконаний: кожну ситуацію необхідно вивчати всебічно й у висновках спиратися лише на докази.
Подробнее
РАЗ – КОСТЬ, ДВА – КОСТЬ Основным элементом нашего скелета являются кости. Без них тело потеряло бы форму, человек не смог ходить и выполнять различные действия. Но много ли мы знаем об этом органе и о том, что он не только служит основой «каркаса», но и выполняет другие функции?..
Подробнее
Спасение от бешенства Несмотря на огромные возможности современной медицины, есть болезни, которые до сих пор не поддаются лечению. К таковым однозначно относится бешенство. Оно смертельно опасно, и только своевременное введение специальной вакцины может спасти человеку жизнь. Об этой прививке теперь знает каждый, а до XIX века о ней не могли и мечтать…
Подробнее

Новости 57 - 63 из 386
Начало | Пред. | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 | След. | Конец
Интернет-службы
Новости медицины
Опросы
  1. Какая информация Вам наиболее интересна?