Направления клиники
Консультации для взрослых Консультации для детей
Инструментальная диагностика Лабораторная диагностика Амбулаторное лечение
Косметология
Диетология Вакцинация
Хирургия одного дня
Акции
Геморрой за раз долой! Лечение геморроя технологией THD (трансанальная геморроидальная деартериализация) за 8 620 грн. 
Подробнее
Лечение храпа! Радиоволновая увулопалатопластика в хирургии одного дня - за 1 560 грн.
Подробнее
PRP-терапия Инновационный метод лечения последствий травм, воспалительных и дистрофических заболеваний всего за 700 грн!
Подробнее
Статьи и публикации 
Don’t worry, be happy! Застереження «всі хвороби від нервів» допомагає вам спокійніше дивитися на світ? Ні? Ви ризикуєте, бо емоційне перенапруження може перетворитися на цілий букет хвороб. Як саме? Елементарно.
Подробнее
Доктор Фрейд Якщо судити за численними анекдотами, родоначальник психоаналізу писав про секс, секс і ще раз про секс. Та якщо копнути глибше, його вчення – це своєрідний гімн розуму. Що, у свою чергу, геть не означає, ніби Зигмунд Фрейд завжди вчиняв раціонально. 
Подробнее
Спринтери чи стаєри: як правильно їсти? Для когось прийом їжі – процес неквапливий. А для інших – забіг на коротку дистанцію. Спеціалісти винесли свій вердикт: виграють ті, хто шанує неквапливі трапези. Чому?
Подробнее
Розгладити зморшки: у пошуках правди Ботулотоксин – одна з найбільш знаних речовин в індустрії краси. Хтось покладає на нього всі свої надії, хтось вважає небезпечним. А що насправді?
Подробнее
Малюк і вірус: чим крити карту ГРВІ Оскільки дослідження вперто твердять, що профілактичні противірусні препарати не дають очікуваного ефекту, поведемо в атаку на мікроістот не фарміндустрію, а здоровий глузд. Саме він разом із досвідченим експертом підкаже, чого насправді бояться віруси, і як використати їхні страхи собі на користь.
Подробнее
Закрити рота? Що робити, коли запах турбує Якщо ви знаєте, що він є,– це перший крок на шляху подолання проблеми. Бо більшість жертв галітозу й гадки не мають, який прикрий внесок роблять у процес комунікації з навколишніми. 
Подробнее
Ставка на спорт: Go play! Ліжко-машина-офіс-диван! Сюжет фільму набив оскомину. А у фіналі купа непотрібних порядним людям діагнозів. Хочете перепрограмувати життя? Зробіть ставку на спорт. 
Подробнее

Новости 36 - 42 из 386
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | След. | Конец
Интернет-службы
Новости медицины
Опросы
  1. Какая информация Вам наиболее интересна?