Направления клиники
Консультации для взрослых Консультации для детей
Инструментальная диагностика Лабораторная диагностика Амбулаторное лечение
Косметология
Диетология Вакцинация
Хирургия одного дня
Акции
Геморрой за раз долой! Лечение геморроя технологией THD (трансанальная геморроидальная деартериализация) за 8 620 грн. 
Подробнее
Лечение храпа! Радиоволновая увулопалатопластика в хирургии одного дня - за 1 560 грн.
Подробнее
PRP-терапия Инновационный метод лечения последствий травм, воспалительных и дистрофических заболеваний всего за 700 грн!
Подробнее
Статьи и публикации 
Із першими півнями Науковці стверджують: дотримання режиму дня – не муштра для організму, а єдиний можливий спосіб поставити його роботу на правильні рейки, зокрема – й у період сезонної хандри.

Подробнее
Соло кишківника Коли душа співає – це чудово, а ось якщо свої нотки вставляє ще й шлунок, то тут уже не до сміху. Тим паче, коли арія звучить у присутності інших.
Подробнее
Важлива пружина При кожному кроці наша стопа витримує навантаження більші, ніж космічний корабель на старті. Її міць – у спеціальному пружинному механізму. Якщо він ламається, наслідків чекати недовго.
Подробнее
Натерло! І в такому місці, де йод чи зеленка недоречні. А лікувальних мазей під рукою немає…
Подробнее
Пити чи не пити? «Тренер сказав перед підходами до штанги – не пити!», «Після фізкультури більше ніж ковток води збільшує навантаження на серце!». Практично кожен чув такі застереження. По роз’яснення ми звернулися до фахівця. Його вердикт: «Не слухати дурниць. Пити!» І ось чому.
Подробнее
Залізна логіка Робота виснажує, домашні клопоти доводять до безтями, рідні дратують, власне відображення у дзеркалі вганяє у депресію. Вам просто потрібне... залізо.
Подробнее
Техогляд для двигуна Парадокс – чоловіки та жінки однаково страждають на серцево-судинні недуги, однак чоловічий двигун через судини барахлить частіше. Чому?
Подробнее

Новости 29 - 35 из 386
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | След. | Конец
Интернет-службы
Новости медицины
Опросы
  1. Какая информация Вам наиболее интересна?