Направления клиники
Консультации для взрослых Консультации для детей
Инструментальная диагностика Лабораторная диагностика Амбулаторное лечение
Косметология
Диетология Вакцинация
Хирургия одного дня
Акции
Геморрой за раз долой! Лечение геморроя технологией THD (трансанальная геморроидальная деартериализация) за 8 620 грн. 
Подробнее
Лечение храпа! Радиоволновая увулопалатопластика в хирургии одного дня - за 1 560 грн.
Подробнее
PRP-терапия Инновационный метод лечения последствий травм, воспалительных и дистрофических заболеваний всего за 700 грн!
Подробнее
Статьи и публикации 
Єті чи не єті? Густий волосяний покрив на людському тілі був актуальним у давнину, та часи полювання на мамонтів уже давно минули. То чому в сучасних чоловіків лишилася зайва рослинність?
Подробнее
Чого бояться чоловіки?
Вона підкрадається тишком-нишком, поступово збільшуючи кількість позачергових візитів до вбиральні, особливо нічних, до непристойної цифри. Аденома здатна нагнати страх на будь-кого. То що робити?
Подробнее
Правила експлуатації носа
Що відрізняє людину серед приматів? Зокрема, унікальний ніс. Цей центральний архітектурний елемент нашого обличчя виконує безліч функцій. Тож навіть найменші негаразди на кшталт банального нежитю потребують уваги – аби ураження не поширилося на нові території, і слово «синусит» залишилося в медичній енциклопедії, а не в лікарняному листі. 
Подробнее
«Чорна смерть»
Серед усіх інфекційних хвороб наймасштабнішого удару людству завдала чума, винуватиця чи не сотень мільйонів смертей. Чи подолано її назавжди?
Подробнее
Яблучні історії Що у фруктовому фольклорі правда, а що ні?
Подробнее
Ефект пітона Рептилії кілька разів на рік повністю міняють шкіру: потерта та зношена луска йде на смітник, а змія одним махом отримує новеньку. Заманливо, правда? 
Подробнее
Без паніки! Робити з мухи слона краще за всіх уміють батьки, особливо малих дітей. Іноді вони знаходять у своїх малюків симптоми хвороб, від яких волосся починає ворушитися. А може, не варто?
Подробнее

Новости 22 - 28 из 386
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | След. | Конец
Интернет-службы
Новости медицины
Опросы
  1. Какая информация Вам наиболее интересна?