Направления клиники
Консультации для взрослых Консультации для детей
Инструментальная диагностика Лабораторная диагностика Амбулаторное лечение
Косметология
Диетология Вакцинация
Хирургия одного дня
Акции
Геморрой за раз долой! Лечение геморроя технологией THD (трансанальная геморроидальная деартериализация) за 8 620 грн. 
Подробнее
Лечение храпа! Радиоволновая увулопалатопластика в хирургии одного дня - за 1 560 грн.
Подробнее
PRP-терапия Инновационный метод лечения последствий травм, воспалительных и дистрофических заболеваний всего за 700 грн!
Подробнее
Статьи и публикации 
7 важливих фактів про олії Використання різних рослинних олій і вишуканих заправок на їх основі дасть можливість урізноманітнити меню та забезпечити організм корисними речовинами.
Подробнее
Зіркова хвороба Зірки у небі – привід милуватися. Зірочки на щоках – замислитися. Бо тоненькі судинні розгалуження можуть бути нічим іншим, як куперозом. Хто цей сумнівний знайомець? 
Подробнее
D3-ефекти Вісім із десяти жінок після 40 відчувають на собі негативні наслідки нестачі «сонячного» вітаміну. Тим часом дефіцит саме цієї речовини може добряче попсувати життя в період менопаузи. Як надолужити втрати?
Подробнее
Запах жінки & чоловіка Учені з’ясували: всі форми життя, від мікробів до приматів, використовують хімічні регулятори, щоб змінювати поведінку своїх одноплемінників. Запахи, будучи хімічною сигнальною системою, відіграють значну роль і в людському спілкуванні. Чи допомагають вони віднайти заповітну «формулу любові»?
Подробнее
Фредерік БАНТИНГ VS діабет Увесь прогресивний світ знає, кому завдячує звільненням від «солодкого рабства». Канадієць Бантинг кинув виклик діабету, який понад 3 000 років завдавав людству невимовних мук, – і переміг. Бо був унікальною людиною, що жила на грані фолу. 
Подробнее
«Встановлення діагнозу за УЗД – процес творчий» Сабухі Кеніш Огли ШИРІНОВ присвятив медицині не один десяток років – і вважає, що поруч з інноваційними технологіями мистецтво лікування має ґрунтуватися на одвічних істинах: на увазі до пацієнта та цілісному баченні будь-якої проблеми.
Подробнее
Реальне розвантаження
Шампанське випито, ліричні герої стоять серед розсипаного конфеті й замислюються над непевністю майбутнього… У результаті новорічні бенкети переростають у різдвяні та тривають тижнями. Ясна річ, що на користь вони не йдуть. Тож найкращим рішенням після щедрих застіль стає перепочинок: лайт-меню та правильний питний режим. 
Подробнее

Новости 8 - 14 из 386
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | След. | Конец
Интернет-службы
Новости медицины
Опросы
  1. Какая информация Вам наиболее интересна?